Podmínky prodeje

Podmínky prodeje:

Rezervaci je možno provést osobně, emailem i telefonicky. Zboží, u kterého si nejste jisti a potřebujete nějakou dobu na rozmyšlenou, jsme vám schopni rezervovat po dobu maximálně 2 dnů.

Pokud nemůžete zboží z jakéhokoliv důvodu zaplatit do 2 dnů, je možno zaplatit zálohu ve výši od 20% ceny zboží a následně vám zboží rezervujeme po dobu 14 dnů. / záloha je nevratná !!! /

Zboží, které si u nás zakoupíte, je možno ponechat v sídle naší firmy po dobu maximálně 14 dnů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Reklamační řád

Reklamační řád

V případě, že se v průběhu záruční doby / u použitého zboží záruka 12 měsíců / vyskytne vada, má Kupující, v závislosti na povaze této vady, při uplatnění záruky následující práva:

v případě vady odstranitelné:
a.) právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady
b.) právo na výměnu vadného zboží nebo vadné součásti, není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné
c.) v případě nemožnosti postupů uvedených v bodech a.) a b.) má právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy

v případě vady neodstranitelné:

a.) právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupení od kupní smlouvy v případě vady odstranitelné, pokud Kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě (tzn. zboží bylo již 3x reklamováno pro stejnou vadu) nebo pro větší počet vad věc řádně užívat
a.) právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupení od kupní smlouvy jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li spotřebitel výměnu věci:
a.) právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy

Reklamaci lze uplatnit u Prodávajícího, a to ve všech jeho provozovnách.

Reklamace se nevztahují na případy:
vznikla-li závada nebo poškození prokazatelně nesprávným užíváním, v rozporu s návodem k použití anebo jiným nesprávným jednáním Kupujícího prokazatelných nedovolených zásahů do zboží na vady, které vznikly běžným opotřebením spotřebního zboží se stanovenou lhůtou použití dle zvláštních právních předpisů, pokud je taková reklamace uplatňována po uplynutí této lhůty vady způsobené vlivem živelných katastrof.

 

Ochrana osobních údajů – GDPR

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

(1)
Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů poskytujete souhlas k tomu, aby společnost Josef Stehlík, Vídeňská 2, 772 00 Olomouc,  (dále jen „Správce“), zpracovávala ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) tyto Vaše osobní údaje: e-mailová adresa.

(2)
E-mailovou adresu je nutné zpracovat za účelem zasílání newsletterů společnosti a dalších obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Právním základem zpracování je tento Váš souhlas a skutečnost, že Vaše uvedené osobní údaje jsou nezbytné pro naplnění uvedeného účelu. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 – (GDPR).

(3)
Tyto údaje budou zpracovány po dobu 3 let od otevření e-mailového newsletteru zasílaného naší společností nebo zpracováním objednávky u naší společností, pokud tento souhlas neodvoláte.

(4)
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na e-mailovou adresu společnosti: stehlik.josef@seznam.cz .

(5)
Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.

(6)
Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

(a) vzít souhlas kdykoliv zpět,

(b) požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

(c) požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

(d) vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

(e) požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

(f) v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, www.uoou.cz.

(7)
Vaše osobní údaje poskytujete zcela dobrovolně. Nemáte žádnou povinnost je poskytnout. V případě, že Vaše osobní údaje neposkytnete, nehrozí Vám žádná sankce. Nicméně pokud osobní údaje správci neposkytnete, nebude Vám moci posílat jednotlivá obchodní sdělení, ke kterým se přihlašujete (např. bez Vaší emailové adresy Vám správce nebude schopen zaslat oznámení o nových produktech, zajímavé slevě či ochutnávce výrobků). Je však zcela na Vašem uvážení, zda chcete tato sdělení odebírat, či nikoliv.

 

Top